"ДНР" розповіла про долю Асєєва Спілці журналістів Росії

Бойовики вважають журналіста шпигуном.

Так зване міністерство закордонних справ терористичної "ДНР" направило листа до Спілки журналістів Росії, в якому повідомляється інформація про долю зниклого журналіста Станіслава Асєєва.

Про це йдеться у заяві спілки.

Згідно із повідомленням до журналіста був застосований адміністративний арешт за підозрою в скоєнні злочинів.

"На цей момент стосовно Асєєва С.В. порушено та прийнято до провадження кримінальну справу. Асєєв С.В. був допитаний як підозрюваний в присутності захисника, який буде супроводжувати весь процес розслідування кримінальної справи", - повідомили у "ДНР".

Зазначається, що хід розслідування перебуває на контролі у "генеральній прокуратурі "ДНР".

Нагадаємо, у "ДНР" затримали за шпигунство зниклого журналіста АсєєваБойовики терористичної організації "ДНР" заявили, що зниклий в окупованому Донецьку український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) затриманий і звинувачується у шпигунстві. 

Бойовики "ДНР" оголосили Асєєва  в "розшук". Бойовики називають Асєєва зниклим безвісти. За їхніми словами, він 2 червня вийшов з дому і не повернувся. 

6 червня колишній народний депутат України Єгор Фірсов повідомив, що в окупованому Донецьку зник безвісти журналіст і письменник Станіслав Васін. За його словами, швидше за все, журналіста схопили бойовики. У його квартирі видно сліди злому і обшуку. При цьому акаунт Васіна у Facebook активний, з нього відправляють повідомлення і пишуть пости. Останній пост журналіста був опублікований за три години до повідомлення Фірсова - це було посилання на матеріал Васіна з приводу ситуації в окупованих Донецьку та Ясинуватої.

Залиште свій коментар