Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ДНР" розповіла про долю Асєєва Спілці журналістів Росії

Бойовики вважають журналіста шпигуном.

Так зване міністерство закордонних справ терористичної "ДНР" направило листа до Спілки журналістів Росії, в якому повідомляється інформація про долю зниклого журналіста Станіслава Асєєва.

Про це йдеться у заяві спілки.

Згідно із повідомленням до журналіста був застосований адміністративний арешт за підозрою в скоєнні злочинів.

"На цей момент стосовно Асєєва С.В. порушено та прийнято до провадження кримінальну справу. Асєєв С.В. був допитаний як підозрюваний в присутності захисника, який буде супроводжувати весь процес розслідування кримінальної справи", - повідомили у "ДНР".

Зазначається, що хід розслідування перебуває на контролі у "генеральній прокуратурі "ДНР".

Нагадаємо, у "ДНР" затримали за шпигунство зниклого журналіста АсєєваБойовики терористичної організації "ДНР" заявили, що зниклий в окупованому Донецьку український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) затриманий і звинувачується у шпигунстві. 

Бойовики "ДНР" оголосили Асєєва  в "розшук". Бойовики називають Асєєва зниклим безвісти. За їхніми словами, він 2 червня вийшов з дому і не повернувся. 

6 червня колишній народний депутат України Єгор Фірсов повідомив, що в окупованому Донецьку зник безвісти журналіст і письменник Станіслав Васін. За його словами, швидше за все, журналіста схопили бойовики. У його квартирі видно сліди злому і обшуку. При цьому акаунт Васіна у Facebook активний, з нього відправляють повідомлення і пишуть пости. Останній пост журналіста був опублікований за три години до повідомлення Фірсова - це було посилання на матеріал Васіна з приводу ситуації в окупованих Донецьку та Ясинуватої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції