Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ДНРівці" оголосили 15 звільнених під час обміну поплічників "агентами СБУ"

Бойовики перевірятимуть усіх, хто повернувся на окуповані території в рамках обміну.

15 людей, яких звільнили з українських в'язниць для обміну заручниками наприкінці грудня минулого року, бойовики "ДНР" оголосили "агентами СБУ".

Про це заявив ватажок бойовиків Олександр Захарченко, передає Громадське із посиланням на інформаційні ресурси сепаратистів.

"Станом на сьогодні 15 осіб, яких ми обміняли, є агентами СБУ. На жаль, деяких військовополонених спеціально до нас відправляли", — сказав він.

Захарченко зазначив, що ще не всі, хто повернувся на окуповані території в рамках обміну, пройшли перевірку.

"Зараз ми окремо вирішуємо питання з кожним військовополоненим", — заявив він.

ВідеоІсторія обмінів: як сотні хлопців стали розмінною монетою у політичній грі

Найчастіше повернення бійців відкладається через зрив домовленостей з боку терористів. Від української сторони вони вимагають видати злочинців, засуджених за тяжкі злочини. У переговори постійно втручаються сторонні люди, а з родин бранців намагаються викачувати гроші.

Історія обмінів: як сотні хлопців стали розмінною монетою у політичній грі

Нагадаємо, 27 грудня 2017 на Донбасі відбувся перший і єдиний обмін полоненими у 2017 році між сторонами конфлікту. Українська влада передала сепаратистам 233 особи, а на контрольовану Києвом територію повернулися 73 заручники, ще одна звільнена громадянка повернулася до окупованого Донецька - до родичів.

За даними Служби безпеки України, в заручниках на Донбасі залишається ще 103 людини. Спецпредставник України з гуманітарних питань у Тристоронній контактній групи Віктор Медведчук заявив, що наступний обмін може відбутися в січні 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції