Клімкін хоче введення тисяч поліцейських ОБСЄ на Донбас

Втім, реальна чисельність поліцейських залежить від декількох факторів

У Міністерстві закордонних справ України заявили, яка кількість поліцейських місії ОБСЄ повинна бути присутня на Донбасі для безпечних виборів у регіоні.

Зокрема, як заявив у ток-шоу "Право на владу" очільник відомства Павло Клімкін, запропонованої російської стороною кількості поліцейських недостатня для проведення демократичних виборів.

Так, міністр вважає, що мова повинна йти про введення тисяч членів поліцейської місії ОБСЄ.

"Мова йде саме про тисячі поліцейських. Реальна чисельність залежить від мандату, озброєння та розташування", - сказав міністр.

При цьому Клімкін сподівається, що поліцейська місія ОБСЄ буде також пильнувати державні кордони на Сході та склади із зброєю.

Клімкін озвучив, скільки необхідно членів поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

Коли говорять про введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас, йдеться про тисячі поліцейських. Про це у ток-шоу «Право на владу» повідомив міністр МЗС Павло Клімкін. Росія ж зі свого боку хоче звести кількість озброєних спостерігачів до мінімуму.

Нагадаємо, між учасниками переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі тривають суперечки про чисельність майбутнього поліцейського контингенту ОБСЄ для гарантування безпеки проведення виборів на окупованому Донбасі. Мінімально можлива кількість — від півтори тисячі. Однак Київ вважає таку чисельність неприпустимо малою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: