Колишній "посадовець ЛНР" добровільно здався СБУ

Від липня 2015 року терорист обіймав посаду інспектора ветеринарної медицини в ОРДЛО та забезпечував "продовольчу безпеку" псевдореспубліки.

Так званий посадовець терористичної організації "ЛНР" добровільно відмовився від діяльності на користь окупантів та здався СБУ.

Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.

"У середині березня цього року ще один посадовець терористичної організації "ЛНР" добровільно відмовився від діяльності на користь окупантів. Від липня 2015 року чоловік обіймав посаду інспектора ветеринарної медицини в ОРЛО та забезпечував "продовольчу безпеку" псевдореспубліки", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до обов'язків терориста, зокрема, входив контроль за роботою продовольчих підприємств та продукції тваринного походження на кордоні з Росією, надання різноманітних дозволів у сфері ветеринарної медицини і торгівлі продуктами харчування, платних послуг, податки з яких йшли до бюджету так званої "ЛНР".

"Форми й методи роботи так званого "керівництва" ОРЛО виявилися для нього неприйнятними. Дочекавшись слушної нагоди, він виїхав на підконтрольну Україні територію і вирішив скористатися Програмою Служби безпеки України "На тебе чекають удома", – додали у відомстві.

Наразі колишній посадовець дає показання стосовно своєї діяльності та активно співпрацює зі слідством.

Нагадаємо, поліція Слов'янська та СБУ проводить перевірку "діяльності" колишнього учасника незаконних збройних формувань, який добровільно розповів про те, що навесні 2014 року чергував на блокпосту бойовиків. Після перевірки на причетність до тяжких правопорушень він може бути звільнений від кримінальної відповідальності, передає прес-служба Нацполіції Донецької області.

Зазначається, що чоловік - житель Слов'янська 1971 року народження вирішив скористатися програмою "На тебе чекають вдома", що дає можливість колишнім бойовикам уникнути кримінальної відповідальності за свої вчинки.

Залиште свій коментар