"Мінські домовленості не працюють так, як би хотілося", - секретар РНБО

"Мінські домовленості не працюють так, як би хотілося", - секретар РНБО

Данілов не розуміє, "в який спосіб і на підставі чого Росія вважає, що ми маємо міняти Конституцію".

Секретар Ради національноїх безпеки та оборони України Олексій Данілов упевнений у неактуальності багатьох пунктів Мінських домовленостей щодо Донбасу.

Про це Данілов сказав у прямому ефірі ток-шок "Право на владу" на телеканалі "1+1", відповідаючи на запитання, чи переписуватиме Україна Мінські домовленості.

"Ми сьогодні бачимо, що Мінські домовленості не працюють так, як би хотілося. Більш того, з того періоду часу, коли вони тоді підписувались, і зараз – це вже зовсім інша ситуація. Дуже багато змін за цей час відбулося. Більш того, там підписи тих людей, які були під Мінськими угодами, на той час і те, що є сьогодні, це зовсім інший світ, зовсім інші процеси відбуваються. Єдине, що хочу зауважити, я не розумію, в який спосіб і на підставі чого Росія вважає, що ми маємо міняти Конституцію. Ми ж не ліземо Росії казати: "Міняйте свою Конституцію". І чому ми маємо під тиском міняти свою Конституцію?!", - сказав Данілов.

Раніше віцепрем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що Мінські угоди багато в чому уже не актуальні, тому їх варто переглянути.

Відео Олексій Данілов про переписування Мінських домовленостей

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, у ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" сказав, що "Мінські домовленості не працюють так, як би хотілося". Та додав, що з того часу, коли підписувалися Мінські домовленості, багато чого змінилося, у тому числі й люди, які підписували документ. Більше - у розділі Політика

Олексій Данілов про переписування Мінських домовленостей

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів