Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місія ОБСЄ "відлякала" важку зброю бойовиків від Авдіївки

З приїздом спостерігачів обстрілів поменшало.

Сьогодні вдень на Авдіївській промзоні чути поодинокі кулеметні черги з боку бойовиків, а вночі по Авдіївці в одне місце впало одразу три міни 82-го забороненого калібру, до житлового будинку вони не долетіли усього лиш 50 метрів, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

"Справа в тому, що туди, де вони впали – тут немає військових, тут є мирні жителі. Навряд чи вони могли не потрапити, враховуючи, що вони тут довго стоять і корегувати – вони вже відкоригували всі висотки і яри, це скоріше всього цілеспрямовано діяли", - пояснює дії ворогів боєць 58-ї бригади з позивним "Сільвер".

Зараз у Авдіївку заїхали представники ОБСЄ, живуть тут вже кілька днів. Відтак терористи стріляють рідше, а диверсанти активізувалися. Весна та місце розташування їм лише на руку.

"Почало розцвітати, зараз ще холодно, я думаю через два тижні буде вже нічого не видно. І так нічого не видно, коли вискакують. Дивимося на них прямо в упор і не бачимо, лягають в улоговини, просто тут такий рельєф – одні байраки", - каже боєць "Скаут".

Солдати кажуть – противники використовують різні методи і хитрощі. Випробовують заборонену мінськими домовленостями зброю і провокують наших солдат.

Українські бійці кажуть - на провокації не ведуться, але зброю тримають напоготові. І нагадують - у разі наступу противника, вони мають право стріляти у відповідь.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

Відео Минулої ночі бойовики обстріляли Авдіївку

Залиште свій коментар

Вибір редакції