Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі нагородили військових журналістів, операторів і водіїв

Серед них чимало представників телеканалу "1+1".

За висвітлення новин із фронту в районі проведення Операції Об’єднаних сил нагородили водіїв, операторів і журналістів, які залишаються за кадром, але ризикують своїм життям на війні. Їх зібрали на горі Карачун, щоб покласти квіти загиблим та, перш за все, подякувати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Робота важлива всієї команди: оператор робить чудові знімки, а водій робить все, щоб перемістити інформацію, куди треба", - наголосив командувач ООС генерал Сергій Наєв. Нагороду отримав і оператор ТСН Михайло Путята – за унікальні кадри з ДАП і просто скажені поїздки у лігво ворога Безлера. Мишкова команда – це журналіст Руслан Ярмолюк та водій Сергій Шпортило. Головне завдання останнього – вивезти команду живою і бажано цілою. "В критичних ситуаціях – це лотерея", - зізнається він.

ВідеоРизик за кадром: у зоні проведення ООС нагородили журналістів, операторів та водіїв

За висвітлення новин із фронту в районі проведення Операції об'єднаних сил нагородили водіїв, операторів і журналістів. Разом згадали тих, хто загинув, і поклали квіти на спомин. Про тих, хто ризикує, залишаючись за кадром - у сюжеті.

Ризик за кадром: у зоні проведення ООС нагородили журналістів, операторів та водіїв

Дороги Донбасу ледь не відривають йому колеса, але він несеться вперед із синьо-жовтим прапорцем на лобовому склі. Миколу Головка на війні називають не інакше, як наш Дядя Коля. Він не цурався рубати дрова і смажити під обстрілами шашлик десантникам, які тримали оборону позицій. "Тільки танк іноді заважає", - з гумором зауважував він у гарячій ситуації в 2015 року у Водяному. Дядя Коля часто жартує з оператора Миколи Щирова – боєць у душі, він добре екіпірований. "Військові завжди його хочуть забрати в свої лави, але я не віддаю", - каже він. Робота на війні вже давно стала для оператора життям. "Ми їдемо до друзів, і хочеться завжди їх підтримати, хочеться бути з ними у найбільш небезпечні моменти", - каже він.

Андрій Марченко – оператор, який часто їздить на фронт із Олександром Моторним. Він із тих, хто завжди прикриє спину своєму колезі. "Коли про щось кажуть – це одне. Коли ми дійсно своїми камерами показуємо, що ось зараз по нас стріляють, а ми не стріляємо – це дуже важливо", - пояснює він. Оператор навіть у найнебезпечніші миті не вимикає камери. "Це війна. Від цього ніхто не застрахований. Просто їдемо і робимо свою роботу, котру вміємо робити", - пояснює Валерій Ситюк. Робити свою роботу кожен із них налаштований доти, доки вся Україна стане остаточно неподільною.

Фотогалерея Розтрощені будинки і обірвані проводи: у штабі ООС показали наслідки обстрілу селища під Горлівкою (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції