На Донеччині біля КПВВ помер літній чоловік

На Донеччині біля КПВВ помер літній чоловік

У померлого стався інфаркт.

На Донеччині поблизу контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" помер літній чоловік.

Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

83-річний чоловік знепритомнів під час перетину лінії розмежування в напрямку контрольованої урядом території, за 30 метрів від блокпосту першого рубежу. Старший наряду блокпосту викликав "швидку допомогу", але лікарі лише констатували смерть від інфаркту.

Родичі померлого повідомили, що заберуть тіло для поховання на окупованій території (померлий лінію розмежування не перетинав).

Українська сторона СЦКК зазначає, що цей випадок стався через створення довгих черг бойовиками російських окупаційних сил для мирних мешканців під час перетину лінії розмежування, що практично унеможливлює надання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги найбільш незахищеним верствам населення та призводить до смерті.

Відео Будівництво дороги на КПВВ "Станиця Луганська" готові розпочати з підконтрольного Україні боку

Десятки одиниць техніки вже заїхали з Рівненщини на передову. Нині люди перетинають кордон пішки по геть зруйнованій місцевості. Для інвалідів, батьків з колясками - це вкрай важко.  

Будівництво дороги на КПВВ "Станиця Луганська" готові розпочати з підконтрольного Україні боку

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів