Над окупованою територією Донбасу зник безпілотник ОБСЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До того він зафіксував російський ЗРК та військову колону з Росії.

Невідомі перехопили безпілотник ОБСЄ над окупованою територією Донецької області після того, як він зафіксував переміщення військової колони з Росії.

Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

Зазначається, що о першій ночі 27 жовтня безпілотник зафіксував ЗРК "Оса" та танкер з бензином неподалік окупованих Калинового та Нижньокринського. Після цього він зафіксував військову колону із семи вантажівок, які рухались з боку російського кордону в напрямку непідконтрольного України села Манич.

"Після цього БПЛА перенаправлено на південь до Нижньокринського, щоб продовжувати спостерігати за конвоєм. О 01:53 СММ втратив увесь зв’язок із БПЛА, коли він летів на висоті близько 7000 футів (2,1 км – ред.) над районом на південний схід від Нижньокринського. Близько 35 хвилин до того, як зв’язок був втрачений, БПЛА зазнав впливу сигналу, який, як правило, визначався як перешкода, з інтервалом в районах поблизу Саврівки та Нижньокринського. БПЛА не повернувся до своєї наземної станції біля Степанівки (контрольована Україною, 54 км на північ від Донецька) і вважається загубленим", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг розповів в інтерв’ю, що моніторингова місія ОБСЄ не побачила доказів російського втручання на Сході України. Це викликало широкий резонанс серед українських політиків та ЗМІ, які засудили таку заяву. Згодом видання Foreign Policy видалило ці слова, оскільки вони були невірно інтерпретовані та не передали справжню позицію Хуга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції