Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ закликає до невідкладного розмінування на Донбасі

ОБСЄ також вимагає оповіщати населення про зони ризику і про вже розміновані ділянках.

ОБСЄ закликає приступити до невідкладного та повного гуманітарного розмінування населених пунктів та пунктів пропуску на Донбасі.

Про це йдеться в спільній заяві спецпредставник ОБСЄ в тристоронньої контактної групи Мартіна Сайдіка і глави СММ ОБСЄ в Україні послом Ертугрула Апакана за результатами зустрічі в Мінську, повідомляє БЕЛТА.

30 вересня під Горлівкою в результаті підриву на міні загинули троє дітей, одна дитина була поранена. У той же день ще один підліток отримав поранення внаслідок обстрілу в Старомихайлівці.

Фотогалерея Волонтери з Британії почали розміновувати Донбас (3 фото)

У заяві висловлюється глибоке засмучення відбулися трагедіями з дітьми: "На жаль, занадто багато подібних випадків мало і має місце бути внаслідок триваючого між сторонами конфлікту, що супроводжується, зокрема, невибірковим закладанням мін та подібних вибухових пристроїв уздовж лінії зіткнення. Така ситуація надалі неприпустима. Всі ділянки, на яких є міни та саморобні вибухові пристрої, які становлять загрозу для життя цивільного населення, особливо для дітей і підлітків, повинні бути невідкладно розміновано з гуманітарних міркувань".

ОБСЄ також вимагає оповіщати населення про зони ризику і про вже розміновані ділянках.

Комплекс питань по розмінуванню був у центрі уваги ТКГ та її робочої групи з безпеки. Також обговорювалися додаткові заходи щодо забезпечення режиму припинення вогню.

ВідеоУкраїнським саперам ДСНС доводиться щоранку розміновувати Донецьку фільтрувальну станцію

Тиша не лише заради хліба, а й заради води. Між Авдіївкою та Ясинуватою щоранку встановлюють перемир’я, аби дати змогу працювати Донецькій фільтрувальній станцій. Цей об'єкт розташований просто на лінії розмежування. І чи буде вода в 40 населених пунктах - залежить саме від нього. 

Українським саперам ДСНС доводиться щоранку розміновувати Донецьку фільтрувальну станцію

Нагадаємо, що вартість розмінування всього Донбасу може сягнути $ 800 млн

Залиште свій коментар

Вибір редакції