Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова армія: українські військові отримали модернізовані винищувачі

Модернізований літак отримав більш потужну радіолокаційну станцію.

Українські військові отримали модернізовані винищувачі МіГ-29МУ1. Два бойові літаки, які посилять обороноздатність української армії, - вже в одній з військових частин. 

Про це у Facebook повідомив президент України Петро Порошенко.

Винищувач МіГ-29, як і Су-27, є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. Модернізований до рівня МіГ-29МУ1 літак зокрема отримав більш потужну радіолокаційну станцію, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. 

#НоваАрмія

Українські військові отримали модернізовані винищувачі МіГ-29МУ1. Два бойові літаки, які посилять обороноздатність української армії, - вже в одній з військових частин. Винищувач МіГ-29, як і Су-27, є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. Модернізований до рівня МіГ-29МУ1 літак зокрема отримав більш потужну радіолокаційну станцію, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Роботи з удосконалення бойового літака виконав Львівський державний авіаційно-ремонтний завод разом з іншими підприємствами Державний концерн "Укроборонпром". Продовжуємо посилювати обороноздатність українського війська! #НоваАрмія

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 1 серпня 2018 р.

Роботи з удосконалення бойового літака виконав Львівський державний авіаційно-ремонтний завод разом з іншими підприємствами Державного концерну "Укроборонпром". 

«Продовжуємо посилювати обороноздатність українського війська!», - наголосив глава української держави.

Нагадаємо, що раніше винищувачі НАТО, які патрулюють повітряний простір над країнами Балтії, нещодавно шість разів піднімалися в повітря для супроводу російських військових літаків.

ВідеоУ Мережі з'явилось відео наближення російського винищувача до літака США

Інцидент стався над Чорним морем, у міжнародному повітряному просторі. Російський винищувач Су-27 впродовж кількох годин стежив за американським літаком, зрештою наблизився до нього усього на півтора метри і здійснив небезпечний маневр.

У Мережі з'явилось відео наближення російського винищувача до літака США

Вибір редакції