Оборонці Авдіївки спалили позицію бойовиків після пострілу з гранатомета

У сепаратистів є втрати, військові ж відбулися лише деякими руйнуваннями.

Напередодні бойовики інтенсивно стріляли в околицях Авдіївки. Біля укріпрайонів ЗСУ лежать і нерозірвані міни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові пояснюють, що такі 120-міліметрові снаряди ворог інколи запускає без детонаторів, аби просто полякати українців. На серйозніші ж спроби противника відповідали вогнем із протитанкових гранатометів. "Гранат 30 випустили", - зізнається боєць із позивним "Малий". Своєю роботою він задоволений – як мінімум, одну ворожу позицію спалили. Також із боку нападників зафіксовано дві втрати в живій силі.

ВідеоВорог відкрив потужний вогонь по прифронтових містечках

Українські ж військові пережили бій без втрат – лише пошкоджено укриття. "Прошивають 82 і 120 калібру. Слава Богу, всі живі, здорові", - кажуть бійці. Військові намагалися порахувати нові воронки, але їх стільки, що зробити це нереально.

Натомість в оборонців Авдіївки з'явився новий привід для радості – на позиції після поранення повернувся боєць із позивним "Дід". Для 45-річного бійця це було вже п'яте поранення – він сміється, що медсестри в шпиталях його вже впізнають. "Іванка ця питає: діду, вас ще не вбили? Дружина ревнує, що ангелом її називаю, так а як, відкриваю очі і бачу Іванку", - каже він. У тілі військового досі лишилися осколки, які лікарі вирішили не витягати. "Дід" жартує, що навіть якби й схотів виїхати за кордон, з такою кількістю металобрухту, зібраного під шкірою, навряд чи пройде пропускний пункт. А за межі України, зізнається, з'їздити б хотів – у Хорватію, аби розпитати, як там свого часу воювали за власну незалежність.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар