На Донеччині суд призначив 12 років в'язниці "міністру внутрішніх справ ДНР"

Засуджений брав участь у захопленні адмінбудівель у Донецьку і організації параду українських військовополонених.

6 червня Торецький міський суд на Донеччині заочно засудив до 12 років позбавлення волі "міністра внутрішніх справ ДНР" Олексія Дикого.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Дикий - оперативник із 20-річним стажем - у 2014 році приєднався до проросійських бойовиків, а згодом очолив їхню "поліцію". За даними українських правоохоронців, він був завербований російськими спецслужбами під гарантії отримання громадянства РФ.

Олексій Дикий брав участь у захопленні адмінбудівель у Донецьку, викраданні людей, вимаганнях, організації параду полонених українських військових та інших злочинах. Окрім того, він не допускав міжнародних спостерігачів до місця падіння "Боїнгу" рейсу МН17 у липні 2014 року.

"Скільки б часу не пройшло – рік чи 10, а покарання буде приведено в дію. Цей принцип лежить в основі терміну "заочне засудження". Зраднику полковнику належить відповісти, перш за все, перед українськими громадянами, які замість захисту отримали розстріли, смерті і катування", - запевняють у Нацполіції України.

Всього з початку російської агресії на сході України поліцейські Донеччини затримали 1100 бойовиків, ще близько 2000 – оголошені у розшук. Лише з початку 2017 року отримали заочне покарання вже порядку 30 осіб, серед них, в тому числі і колишні правоохоронці.

Залиште свій коментар