Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із засновників "ДНР" Лягін безслідно зник

Лягін зник одразу після звільнення з посади очільника "ЦВК ДНР"

Один із засновників "ДНР" Роман Лягін безслідно зник. Про це повідомив польовий командир бойовиків Олександр Ходарковський, пише "Четвертая власть".

Ходарковський зазначив, що Лягін займав у самопроголошеній "республіці" посаду очільника "ЦВК ДНР", втім зник одразу після того, як його з цієї посади змістили. При цьому він зазначив, що в разі зникнення Лягіна в той час, коли він ще займав посаду, то це розцінювалося б з точки зору політичної і залучили б "всю державну машину".

"Мені невідоме його місцеперебування, і я не поспішаю озвучувати версії і припущення, поки не з'явиться більш детальна інформація, але я зробив самостійні пошуки і з'ясував, принаймні, одне: ні в прокуратурі, ні в МДБ його немає, і про долю його там нічого не знають. А це означає тільки одне: тепер його потрібно розшукувати як зниклу людину, і робити це повинна міліція. Якщо б він залишився при посаді, то його зникнення розцінювалося б з політичного боку, і до його пошуків необхідно було б залучити всю державну машину, але звичайного громадянина шукати в звичайному порядку, і я щиро сподіваюся, що знайдуть", — написав Ходарковський.

Лягін припинив виходити на зв'язок 12 квітня.

Нагадаємо, увечері 12 квітня нібито було скоєно замах на життя "уповноваженого з прав людини" самопроголошеної "ДНР" Дар'ї Морозової. Замах було скоєно приблизно о 18:00. Про стан Морозової інформації немає. У прес-службі "омбудсмена" заявили, що обставини інциденту нині розголошенню не підлягають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції