Ракетний удар по Дніпру: під час вибуху постраждали двоє маленьких дітей
Зараз їхній стан оцінюють як середньої тяжкості.
Внаслідок ракетної атаки постраждали діти
Під час ракетного удару по лікарні у Дніпрі російські окупанти травмували двох дітей. Зараз вони перебувають на лікуванні.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Серед поранених у Дніпрі – двоє дітей.Хлопчики 3 та 6 років. Обоє шпиталізовані. Лікарі оцінюють їхній стан, як середньої тяжкості. Госпіталізовані й 11 дорослих. Двоє – “важкі”, - розповів Сергій Лисак.
Нагадаємо, що внаслідок ракетного терору загорілися дві будівлі. Вогонь охопив 500 “квадратів”. Понівечені також автівки, які стояли поряд з медзакладом. Наразі рятувальники ліквідують наслідки ракетної атаки.
Читайте також:
Збили не всі цілі: Ігнат розповів деталі нічної масованої атаки росіян
У Повітряних силах розповіли про кількість збитих вночі ракет і дронів, а також цілі росіян
"Patriot їх прожують і виплюнуть": пілот F-16 висміяв російську авіацію