Ракетний удар по Дніпру: під час вибуху постраждали двоє маленьких дітей

Зараз їхній стан оцінюють як середньої тяжкості.

Внаслідок ракетної атаки постраждали діти

Внаслідок ракетної атаки постраждали діти

Під час ракетного удару по лікарні у Дніпрі російські окупанти травмували двох дітей. Зараз вони перебувають на лікуванні.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“Серед поранених у Дніпрі – двоє дітей.Хлопчики 3 та 6 років. Обоє шпиталізовані. Лікарі оцінюють їхній стан, як середньої тяжкості. Госпіталізовані й 11 дорослих. Двоє – “важкі”, - розповів Сергій Лисак.

Нагадаємо, що внаслідок ракетного терору загорілися дві будівлі. Вогонь охопив 500 “квадратів”. Понівечені також автівки, які стояли поряд з медзакладом. Наразі рятувальники ліквідують наслідки ракетної атаки.

Читайте також:

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie