Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Різдво на фронті минає з колядками і побажаннями миру

До військових приїздять вертепи в різних куточків України.

Різдво на фронті. На свята кількість обстрілів на передовій значно зменшилась. Тож бійці мали змогу відсвяткувати, а ще прийняти гостей - вертепи відучора мандрують по всій передовій, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Дні колядок та вертепів наступили на фронті. Дорослі і діти перевдягаються в костюми, аби привітати бійців. Намагаються об’їхати якомога більше підрозділів.

У дітей з прифронтового Очеретиного, театрального колектива «Балаганчик», у всіх своя роль і костюм. Тож діти – колядують, бійці – фотографують.

«Так як і дома, тут своя родина», - каже один з бійців.

Частина цих воїнів воювала тут ще під час боїв за Донецьке летовище. Через роки дітей зі сходу, що співають українською, душа радіє бачити.

«Розумієш, заради кого ти тут. Дуже приємно нам, що діти бачите не забувають», - кажуть військові.

Діти теж розуміють, чому приїхали саме сюди.

ВідеоРіздво на передовій: як святкують українські військові

На свята кількість обстрілів на передовій значно зменшилась. Тож бійці мали змогу відсвяткувати, а ще прийняти гостей - вертепи відучора мандрують по всій передовій. 

Різдво на передовій: як святкують українські військові

А у військовому шпиталі як бійці і з бойовими пораненнями, так і ті, хто захворів на службі. Здоров’я поправляють студенти зі Львова. Вони за тисячу кілометрів добирались на Схід. Пораненим привезли велику костюмовану виставу

«Більше 12 годин ми були в дорозі. Сьогодні лише перший день наших мандрів, ми збираємось відвідати багато різних позицій», - кажуть львів’яни.

Дехто на милицях і навіть стояти важко, але додивляються всі до кінця. Лікарі запевняють,  що мистецтво теж лікує.

«Люди виснажуються фізично морально, це надає сил», - кажуть в лікарні.

Вони щороку приїжджають на свята до воїнів на свята. Кажуть, їздитимуть доки, доки не скінчиться війна.

До танкового підрозділу вертеп приїхав зі сходу  - прихожани церкви з міста Миколаївка, що під Слов’янськом. Бійці сумують за родинами. І мріють як і всі  про одне.

«Щоб не було війни», - кажуть військові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції