Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли будуть розміновані пріоритетні ділянки на Донеччині

Вже завершилося розмінування двох ділянок.

Підгрупа з безпеки Тристоронньої контактної групи відзвітувала про розмінування двох з 12 пріоритетних ділянок на Донбасі.

"Як ви пам'ятаєте, раніше була досягнута згода по розмінування 12 пріоритетних ділянок. Сьогодні робоча група з безпеки оголосила про завершення розмінування двох з них. Узгоджені терміни про розмінування решти ділянок до 21 березня та щодо відбудови об'єктів забезпечення", - заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактної групи Мартін Сайдик, - пише "Інтерфакс-Україна".

Своєю чергою координатор підгрупи з безпеки наполягає на забезпеченні безперешкодного доступу спостерігачів СММ ОБСЄ в населені пункти в зоні конфлікту. "Посол Апакан поставив питання про зняття всіх обмежень на допуск спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в зоні конфлікту", - сказав Мартін Сайдик.

Нагадаємо, що 13 січня, у Мінську відбулося перше цього року засідання Тристоронньої контактної групи, під час якого були досягнуті домовленості про повернення українських громадян з полону. За ініціативою України всі сторони прийшли до взаємної згоди найближчим часом звільнити 25 осіб з української сторони та 36 бойовиків. У першу чергу звільнятимуть поранених, важко хворих і жінок.

Проте 20 січня бойовики "ДНР" і "ЛНР" в останній момент відмовилися обмінювати полонених

Залиште свій коментар

Вибір редакції