"Тимчасово невстановлений захисник України": у Дніпрі поховали 12 невідомих бійців

Сім'ї цих загиблих не здали аналізи для ідентифікації.

Дванадцятьох загиблих на Сході бійців, чиї імена досі невідомі, поховали сьогодні у Дніпрі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Тіла воїнів неможливо було упізнати. На табличках - лише номер та напис "тимчасово невстановлений захисник України". Тут немає їхніх рідних. Небайдужі незнайомці віддають бійцям останню шану.

"З цими хлопцями більше ніхто не може попрощатися. Ось це найболючіше. Вони віддали своє життя, а немає тут їхніх близьких. Тому кожен раз я не можу не прийти", - каже жінка на похороні.

Їх ховають на Алеї Героїв. Від 14 вересня тут вже упокоїлися майже три сотні українських героїв.

Ці 12 чоловіків загинули під час боїв на Донеччині. Тіла звозили до моргів Дніпра з різних місць ще з минулого року. Документів при загиблих військових не було. І опізнати рештки не вдалося.

ВідеоНевідомих українських воїнів, які загинули в зоні АТО, поховали у Дніпрі

"Встановлено генотипи і внесені в єдину базу ДНК-профілів родичів загиблих і зниклих без вести. Однак на сьогодні інформація про будь-які збіги відсутня", - каже керівник департаменту Дніпропетровської ОДА Ірина Федорчук.

Втім надія встановити їхні імена і знайти близьких є. За збігами у базі ДНК більше половини похованих тут вже перестали бути невідомими. Тіла 117 родичі забрали на малу батьківщину. А 39 сімей вирішили, що їхні сини і батьки мають залишитися тут, на Алеї Героїв, де колись незнайомі люди усім миром прощалися з їхніми родичами.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: