У Міноборони попередили про можливість сьомої хвилі мобілізації

У Міноборони попередили про можливість сьомої хвилі мобілізації

Фото: Reuters

Наповнення українського війська має відбутися до кінця року.

Після більш ніж річної оборони Донбасу 13 тисяч військових повертаються додому. Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військових шостої хвилі мобілізації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Роз'їхатися по домівках бійці мають уже наприкінці жовтня. Глава держави зазначив, що це ще один крок до переходу армії на професійну основу. І щойно буде звільнено останнього бійця з "шостої хвилі" – на фронті залишаться самі контрактники.

Однак, зі слів речника Міноборони, на фронті вже зараз не вистачає близько 14 тисяч бійців, і їх можуть доукомплектувати за рахунок наступної хвилі мобілізації. А поки що таку кількість військових планують призвати на строкову службу. Але направляти їх, як і раніше, до зони АТО не будуть. "Наскільки я розумію, рішення було ухвалене. Україні потрібно призивати додаткових солдатів. Йдеться про чотирнадцять тисяч нових солдатів, яких треба призвати до кінця року. Ймовірність наступної хвилі дуже велика", - заявив речник Міністерства оборони України Вільєн Підгорний.

Військові шостої хвилі мобілізації невдовзі повернуться додому

Військові шостої хвилі мобілізації невдовзі повернуться додому

Повʼязані теми:

Наступна публікація