У СБУ розповіли про нову ймовірну формулу обміну заручників

Найближчим часом терористи "ЛНР" можуть звільнити декількох українців.

Українська сторона та бойовики зараз обговорюють нову формулу обміну заручників - "4 на 8".

Про це заявив радник очільника СБУ Юрій Тандіт, пише "ЛІГА.net".

"Дійсно обговорюється формула 4 на 8. І я, як завжди, не буду говорити про час і місце тому, що, на жаль, буває так, що з'являються іноді ті, хто не хоче, щоб це відбувалося, третя сила, і зривається звільнення. Щоб не травмувати близьких, і найголовніше - не піддавати ризику тих, хто братиме участь в цьому заході", - наголосив він.

За словами Тандіта, наразі анонсується звільнення заручників із боку Луганська. До того ж, на його думку, після відчутної паузи процес звільнення заручників відновився, зокрема, він нагадав про визволення чотирьох військових у суботу, 20 лютого.

"Дійсно кілька днів тому було звільнено 4 людини. Троє були звільнені завдяки мінському формату, один завдяки спецоперації, яку проводили співробітники СБУ", - розповів радник глави СБУ.

Водночас щодо журналістки Марії Варфоломєєвої, яка перебуває в полоні вже понад рік, Тандіт висловив сподівання про якнайшвидше звільнення. "Якщо говорити про Машу Варфоломєєву, то скажу, що ми про неї думаємо постійно, і сподіваємося, що найближчим часом вона буде звільнена. Ми знаємо, де вона перебуває, і фактично коли ведуться переговори по лінії Луганська, то велика частина часу обговорення приділяється саме її долі".

Нагадаємо, раніше відбувся обмін полоненими між Україною і "ДНР" за формулою "три на шість". Бойовики отримали п'ятьох своїх терористів і священика, а Україна - трьох військових. Пізніше також терористи вирішили відпустити ще одного бійця АТО.

До того ж напередодні, у понеділок, 22 лютого, бойовики "ДНР" відпустили керівницю волонтерської організації Донецька ГО "Відповідальні громадяни" Марину Черенкову. Терористи майже місяць утримували жінку у полоні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: