В РНБО розробили п'ять сценаріїв реінтеграції Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рада нацбезпеки досі працює над ними.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що РНБО розглядає п’ять сценаріїв реінтеграції окупованого Донбасу.

Про це він повідомив на засіданні Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію", передає УНІАН.

Водночас він зазначив, що не може повідомити подробиці цих сценаріїв, але робота над ними триває.

"Я можу вам сказати, повірте, всі ці п`ять сценаріїв, вони мають бути тільки на користь нашої країни, тому я впевнений, що все у нас буде добре, перемога буде за нами. Ми обов`язково повернемо кордони Донецької і Луганської областей, і ми обов`язково повернемо наш Крим", - додав секретар РНБО.

Раніше новопризначений радник секретаря РНБО Сергій Сивохо заявив, що першим кроком для реінтеграції тимчасово окупованого Донбасу має стати максимальне спрощення процедур перетину лінії розмежування через контрольні пункти в'їзду-виїзду. 

Відео Що думають українці про реінтеграцію та майбутній статус Донбасу

Фонд “Демократична ініціатива” і центр Разумкова оприлюднили результати соціологічних досліджень. Як виявилося, 49 відсотків українців вважають, що заради миру на Донбасі потрібно погоджуватися на компроміси. При чому на мир будь-якою ціною готові лише 18 відсотків респондентів. Неприйнятним вважають надання російській мові статусу державної – про це заявило 48 процентів опитаних. Майже така сама кількість людей - проти надання особливого статусу окремим територіям Донецької та Луганської областей . Ще більше, а саме - 57% опитаних - висловились проти повної амністії для усіх учасників бойових дій проти українських військ.

Що думають українці про реінтеграцію та майбутній статус Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції