У Суркова допустили обмін полоненими "всіх на всіх" до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переговори щодо обміну полоненими тривають.

Директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, неофіційний рупор помічника Путіна Владислава Суркова заявив, що до кінця 2019 року можливе проведення обміну полоненими у форматі "всіх на всіх". Про це повідомляє видання "Інтерфакс".

"Прогрес є. Однак остаточні цифри поки вимагають узгодження. Як актуальною поки розглядається формула "всіх встановлених на всіх встановлених" (раніше під цією формулою мали на увазі обмін 200 утримуваних на підконтрольній Києву території бойовиків "ДНР" і "ЛНР" на 70 українських військових – ред.)", - заявив він.

На думку Чеснакова, списки, які підлягають обміну осіб можуть бути конкретизовані до чергової зустрічі контактної групи в Мінську. За даними терористів "ДНР", вона відбудеться через 9 днів після "нормандського саміту", тобто 18 грудня.

"Ймовірно, до наступного засідання контактної групи можна буде говорити більш конкретно про терміни і параметри обміну. ​​Однак основну відповідальність за юридичну чистоту процедури несе українська сторона", - додав експерт.

Нагадаємо, 27 листопада повідомлялося, що РосЗМІ повідомили про узгодження списків обміну утримуваними особами. "Зараз важливе питання - обмін усіх встановлених на всіх встановлених осіб між Києвом і Донбасом. Списки вже узгоджені і затверджені. Триває активна робота, завершується етап юридичної чистки - в осіб, яких готують до обміну, різний процесуальний статус", - наголосив один із співрозмовників журналістів із РФ.

За його словами, Україна готова передати "приблизно 250 осіб в обмін на 100".

Відео Ймовірно, на перемовинах у Мінську будуть вирішувати питання обміну полоненими

Тристороння контактна група знову збереться на перемовини у Мінську. Нова зустріч відбуватиметься на тлі новин про активне розведення військ від лінії розмежування на Донбасі. Дзеркальне розведення сил триває на трьох ділянках: Станиця Луганська, Золоте-4 та в районі Богданівки й Петрівського. Це створює передумови до зустрічі лідерів Нормандської четвірки, яка, не виключено, може відбутися у найближчі тижні.    

Ймовірно, на перемовинах у Мінську будуть вирішувати питання обміну полоненими

Залиште свій коментар

Вибір редакції