Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові на передовій практично не хворіють на грип: у чому секрет

Майже усі військові вакциновані.

Грип практично побороли на передовій. На фронті, незважаючи на життя військових у землянках і перебування в окопах, його фактично немає. Імунологи переконують, що уся справа в щепленні та в кількості вакцинованих. Як і що колять воякам на передовій, у сюжеті ТСН.19:30.

Це у цивільних поліклініках – запис та черги. У військових, що за кілька кілометрів від лінії зіткнення, все швидко і чітко. Поки одні пишуть згоду на щеплення, другі міряють температуру,  а третіх вакцинують. 

Теоретично кожен військовий може відмовитися від щеплення. Але тут армія, а тому иедики разом з командирами наполегливо рекомендують. Серед бійців теж немає дискусії. "Це треба. Є переживання, що можу захворіти. Тим більше зараз погана погода" ,- каже "Джексон".

Відео Сила щеплень: як вдалось практично побороти грип на передовій

Військові медики відзначають, на фронті, незважаючи на складні побутові умови, коли воякам доводиться жити у землянках, а ще мерзнути в окопах, грипу фактично не має. Імунологи переконують, що вся справа в щепленні від грипу і секрет не лише в якості вакцини, а в кількості вакцинованих. Як і що колють воякам на передовій – дивіться далі.  

Сила щеплень: як вдалось практично побороти грип на передовій

Результатами вакцинації на фронті враженінавіть імунологи. Бійці, які по пів року живуть у землянках, які мерзнуть на позиціях, не хворіють на грип. Це результати минулого року.  Бійцям колють якісну корейську вакцину, але секрет в іншому, вважають медики, бо щеплюють практично усіх. Саме це дає результат.

Епідеміологи готові вколоти усім військовим вакцину від правця та дифтерії, але її на всіх не вистачає. Тому в першу чергу намагаються щепити тих, хто стоїть на передовій. 

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції