Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер розповів про два варіанти подальших дій Росії на Донбасі

Волкер заперечив можливість перетворення ситуації на тривалий конфлікт.

Спеціальний представник США по Україні Курт Волкер вважає, що у Росії є два варіанти подальших дій на Донбасі.

На думку Волкера, росіяни можуть піти на створення в довгостроковій перспективі ще одного замороженого конфлікту, передає Голос Америки.

"Росія має два варіанти дій на Донбасі. Якщо вони хочуть створити заморожений конфлікт, як в Абхазії, Південній Осетії, чи Придністров’ї, то це буде їм багато коштувати. Однак, якщо захочуть, вони це зроблять попри великі витрати", - заявив він на брифінгу в Державному департаменті.

Другий сценарій, на думку Волкера, альтернативний.

"Альтернатива – це коли Росія виведе свої сили і сприятиме розміщенню миротворців ООН, що принесе всім мир і дозволить просуватись у втіленні Мінського процесу", - наголосив він.

Своєю чергою, Волкер заперечив можливість перетворення ситуації на тривалий конфлікт.

ВідеоРосія намагається заморозити конфлікт на Донбасі, - Курт Волкер

"Міжнародна спільнота не хоче ще одного Кіпру. Не знаю скільки років вже є миротворці на Кіпрі. Не думаю, що цього хоче і Україна. Вона хоче відновити суверенітет на власній території і тому має стимули для втілення Мінських домовленостей", - наголосив спецпредставник США по Україні.

Нагадаємо, раніше Волкер заявляв, що Російська Федерація повністю контролю ситуацію на окупованій частині українського Донбасу. Коментуючи ідею розміщення миротворців на окупованій частині Донбасу, спецпредставник підтвердив позицію США про необхідність їхнього розміщення в "усій проблемній зоною, щоб бути ефективним", а не тільки на лінії розмежування, як наполягає Росія. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції