Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закон про реінтеграцію Донбасу допоможе Україні повернути анексований Крим - Генштаб

Також військові запевняють, що завдяки цьому закону будуть звільнені окуповані території Донбасу.

Закон про реінтеграцію Донбасу дозволить Україні повернути анексований Росією Крим і звільнити від російських найманців території Донбасу.

Про це заявив представник управління правового забезпечення Генштабу Юрій Бобров, пише УНІАН.

"Реалізація цього закону призведе до того, що тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей будуть звільнені, а також виконання цього закону дозволить повернути тимчасово окупований Крим", - наголосив він.

Окрім цього Бобров зазначив, що у Генштабі вважають закон своєчасним і доопрацьованим.

Як повідомлялося, 20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях".

Верховна Рада ухвалила документ 18 січня 2018 року. Закон визначає, що тимчасова окупація РФ територій України, незалежно від її тривалості, є незаконною і не створює для РФ жодних територіальних прав.

Згідно із законом, тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях визнаються частині території України, в межах яких збройні формування і окупаційна адміністрація РФ встановили і здійснюють загальний контроль: сухопутної території і її внутрішніх вод в межах окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької і Луганської областей, внутрішніх морських вод, що прилягають до цієї території, надр під територіями і повітряного простору над цими територіями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції