Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі Донбасу скаржаться на складність отримання паспортів РФ

Особливо скаржаться терористи "Л-ДНР".

Народний депутат Дмитро Тимчук повідомив, що жителі окупованого Донбасу зіткнулися зі складностями, коли намагались отримати російські паспорти. Дані групи "Інформаційний спротив" він опублікував на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Видавання паспортів громадян РФ в ОРДЛО перетворилося на фарс. Місцеві жителі, які бажають отримати друге громадянство, масово висловлюють невдоволення крайньою забюрократизованістю "спрощеного" процесу, необхідністю попередньо отримати "паспорти ЛНР / ДНР", а також витрачати велику кількість часу для отримання різних довідок і нотаріально завірених копій українських документів, необхідних для отримання паспортів РФ, причому всі ці послуги – платні", - повідомляє нардеп.

Зазначається, що особливо скаржаться терористи "ополчення", які брали активну участь в бойових діях проти України. Тепер вистоюють величезні черги для отримання російського паспорта.

"Одночасно з'явилася чимала кількість "посередників", які роблять на отриманні паспортів РФ свій "бізнес" - за додаткову плату вони беруться не тільки прискорити процес отримання паспорта РФ, але і прописати родичів "клієнтів" з неокупованої території в ОРДЛО і "допомогти" оформити "паспорт ЛНР / ДНР", що необхідно для отримання паспорта громадянина Росії", - уточнив Тимчук.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

ВідеоКлімкін анонсує сюрпризи у відповідь на роздавання паспортів РФ

Порошенко відвідує Брюссель. У столиці Євросоюзу відзначають десятиліття програми "Східне партнерство". Для України - це знакова подія. Саме в межах "Східного партнерства" Київ отримав "безвіз" і угоду про асоціацію.    

Клімкін анонсує сюрпризи у відповідь на роздавання паспортів РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції