"Путінські паспорти" для мешканців Донбасу діятимуть лише в одній області РФ - розвідка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За інформацією розвідки, на окупованому Донбасі росте невдоволення умовами російського громадянства.

На окупованому Донбасі мешканці невдоволені особливостями надання російського громадянства, адже видані паспорти будуть дійсні лише на території Ростовської області.

Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України з посиланням на дані української розвідки.

За словами речника Міноборони Дмитра Гуцуляка, мешканці окупованої території невдоволені, що оформлений паспорт для більшості буде мати позначку про "обмежені можливості".

"При цьому керівництво так званих “республіканських силових структур” розпочало проведення заходів з виявлення осіб, які виказують невдоволення особливостями отримання паспортів РФ, для проведення з ними відповідної профілактичної роботи", - додав він.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

ВідеоУказ щодо паспортів нікчемний, його мета - особливо цинічна – МЗС України

Міністерство закордонних справ висловило ноту протесту стосовно опублікованого указу Путіна про спрощений порядок отримання російського громадянства для українців, зокрема, для мешканців нині окупованих частин Донеччини, Луганщини та Криму. Такі пропозиції - юридично нікчемні і Україна їх не визнаватиме. Тож дипломати вимагають негайно скасувати усі протиправні рішення з приводу паспортизації громадян України.    

Указ щодо паспортів нікчемний, його мета - особливо цинічна – МЗС України

Залиште свій коментар

Вибір редакції