Жителів окупованих районів Луганщини лякають чумою в Україні

Продавці в Станиці Луганській сміються з тим причин, за якими покупці з ОРЛО відмовляються брати в них м'ясо.

На Луганщині люди з окупованих районів масово переходять лінію розмежування, щоб купити на українському боці продукти та отримати пенсії. Вдень контрольний пункт у Станиці Луганській переходять 5-10 тисяч чоловік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У світлу частину доби там не стріляють, але після закриття КПВВ бойовики розпочинають обстрілювати позиції українських армійців. Сторони розділяють близько 300 метрів території. "З цієї позиції важкувато, тому що найближча, найбільше її обстрілюють. Але вже звикли тут працювати, знаємо, звідки вони стріляють", - зізнається військовослужбовець Вадим. "Допомагає те, що вони за річкою і близько не дуже підходять. Вони обстрілюють або з-за мосту, або з більш дальніх позицій", - пояснив його побратим Олександр.

ВідеоЖителі окупованих територій під час затишшя масово виїжджають за продуктами на мирну територію

Цим пунктом перетину користуються переважно мешканці окупованого Луганська, але часто приїжджають і жителі найвідаленіших земель. Їдуть за кращими і дешевшими українськими товарами. "У нас там набагато дорожче, вони ж на Росію рівняються. Хоча доходи наші – дві тисячі рублів", - каже одна з жінок поважного віку.

Продавчиня з місцевого ринку Тетяна каже, що покупці з окупованих територій беруть переважно продукти першої потреби. "Цукор, олію нашу українську беруть. А сала, м'яса ж неможна – Плотницький не дозволяє. Це ж сказали, що у нас чума, тільки незрозуміло, яка це чума, звідки вона взялася", - сміється жінка.

Фотогалерея У прифронтовій Станиці Луганській розгорнули 40-метровий прапор України (8 фото)

Днями у Станиці Луганській очікується дуже багато людей – даватимуть пенсії в Ощадбанку. До напливу готуються і армійці, які пильнують, щоби серед перехожих на дорозі життя не пройшли терористи.

Як повідомлялося, на одному з блокпостів у Лисичанську під час перевірки автомобіля виявили та вилучили велику кількість зброї та боєприпасів. Патрульні зупинили для перевірки автомобіль Tоyota Prado з п'ятьма пасажирами. Оскільки машина була вщент забита речами до перевірки вирішили залучити й кінолога зі службовим собакою. Саме пес вказав правоохоронцям на те, що в речах щось заховано.

Кореспондент ТСН Дмитро Мороз

Залиште свій коментар