Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Audi будує амбітні плани на продаж гібридів і електрокарів

Німецький виробник до 2025 року має намір продати близько 800 тисяч повністю електричних і гібридних автомобілів, що підключаються

Першим вісником масштабної програми стане кросовер Е-tron, який компанія показала в цьому році на Женевському автосалоні, і вже прийняла перші замовлення на електрокар. В даний час він знаходиться на стадії підготовки до випуску і з'явиться на ринку в наступному році.

Наступним в лінійці електрокарів стане Е-tron Sportback, в 2020 році з'явиться і більш потужна версія Е-tron GT від Audi Sport.

До 2025 року Audi запустить 20 електрифікованих моделей у швидкій послідовності, у тому числі один в преміальному компактному сегменті вже в 2020 році. В середині наступного десятиліття буде електрифікований варіант кожної моделі Audi, і приблизно одна третина продажів буде належати модельній лінійці EV.

«Ми хочемо стати лідером серед виробників преміальних в області електричної мобільності - з повною придатністю для повсякденного використання, без компромісів, з високою якістю і задоволенням від водіння для клієнта. Завдяки нашому технологічної досконалості, ми використовуємо філософію Vorsprung durch Technik і піднімаємо електричну мобільність на наступний рівень»,- повідомив голова правління Audi Руперт Стедлер (Rupert Stadler).

В основу електрифікованих моделей Audi ляже Modular Electric Toolkit Volkswagen Group. Крім того, Audi і Porsche працюють разом над преміальної архітектурою для середніх і повнорозмірних і розкішних електромобілів, орієнтованих на більш багатих клієнтів, повідомляє CarsCoops.

Залиште свій коментар

Вибір редакції