Безпілотник Apple звинуватили в помилці програмного забезпечення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позашляховик на автономному управлінні потрапив у ДТП при виїзді на швидкісну автомагістраль.

Керівники Apple ніколи публічно не розповідали про технології автопілота. Судовий позов у кримінальній справі було подано в минулому місяці і тим самим він підтвердив, що в компанії активно займаються вдосконаленням технологій, пов'язаних з "самохідними автомобілями" і створюють плати і чіпи для системи автономного управління.

Виявилося, що 24 серпня один з автомобілів Lexus RX 450h на автономному управлінні потрапив в ДТП при з'їзді на швидкісну автомагістраль Лоуренс в Саннівейл, штат Каліфорнія. Знаходячись в автономному режимі, машина знизила швидкість, щоб влитися в потік автомобілів, що рухаються по шосе. Швидкість Lexus становила всього 1,6 км/годину, коли ззаду в нього врізався електрокар Nissan Leaf 2016 року, який рухався зі швидкістю 20 км/год. Така інформація була опублікована на веб-сайті Департаменту автомобільних транспортних засобів Каліфорнії, передає Reuters. Обидва автомобілі отримали пошкодження, але при цьому водії не постраждали.

Представник компанії Apple повідомляє, що вони вже подали звіт про подію, але відмовляються відповідати на запитання по темі винності безпілотника. У Департаменті автомобільних парків Каліфорнії опублікували результати дослідження аварії і повідомили про те, що при аварії була виявлена помилка у програмному забезпеченні.

Варто відзначити, що Apple раніше повідомляли про розформування відділення, яке займалося створенням власного безпілотника компанії. Незабаром американська корпорація повідомила про те, що вони все ж не покинуть тему безпілотників будуть займатися створенням і тестуванням програмного забезпечення для автопілотів.

У минулому році Apple отримала дозвіл на перевірку автономних транспортних засобів в Каліфорнії. З минулого року вони тестують автомобілі на дорозі і тепер мають дозволи на більш ніж 60 автомобілів. Дослідники Apple також в минулому році опублікували свої перші публічні дослідження з беспілотниками і програмною системою, яка могла б оповіщати пішоходів про поведінку автомобіля.

Поки будь-яке ДТП з автомобілями на автономному управлінні викликає резонанс. Тим більше після випадку з безпілотним Volvo від компанії Uber, який збив велосипедистку.

Нагадаємо, що японський автовиробник Toyota вклав понад півмільярд доларів у розробку безпілотників Uber. В перспективі система буде встановлюватися на автомобілі компанії.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції