Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск відсторонений від управління компанією Tesla

Суд постановив звільнити голову виробника американських електрокарів.

Після всіх чуток, суд Нью-Йорка ухвалив рішення заборонити Ілону Маску управляти компанією Tesla протягом трьох років і він не може обіймати керівні посади. Про це повідомляє CNBC.

Спочатку планувалося усунути Маска від поста голови ради директорів на три роки, але зберегти за ним президентство, але в останній версії постанови суду подібний розподіл обов'язків відсутній. Крім звільнення Маска очікує виплата штрафу в розмірі 20 мільйонів доларів.

Шум навколо його адекватності почався після його поста в Twitter про те, що він планує викупити акції компанії і перевести Tesla в приватне підприємство. Це викликало коливання на біржі та акції злетіли в ціні на кілька днів. Засновник і глава аналітичної компанії Citron Research Ендрю Лефтій звинуватив Маска у біржових махінаціях, і акціонери компанії подали в суд на засновника.

Нагадаємо, що нещодавно Tesla випустила оновлене ПЗ для своїх електрокарів. Воно дозволяє більш широко використовувати можливості камер кругового огляду і додає нові функції, в тому числі і розважальні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції