Культовій моделі Chevrolet Camaro загрожує "смерть"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спорткар можуть перестати виробляти вже через чотири роки.

Компанія Chevrolet може зняти з виробництва культову Camaro вже від 2023 року.

Про це повідомляється в новому звіті Muscle Cars and Trucks.

Річ у тім, що випуск нинішнього шостого покоління Camaro триватиме ще чотири роки. При цьому джерела у General Motors повідомляють, що програма оновлення моделі припинена без видимого майбутнього.

Водночас у GM офіційно заявили, що восени 2019 року випустять оновлену Camaro. Нова модель LT1 отримає мотор V8. Удостоєна нагород SS буде оснащена новою передньою панеллю від концепції Camaro Shock.

У концерні не спростували і не підтвердили планів зняти з виробництва спорткар після 2023 року.

Тим не менш Camaro може загрожувати "смерть" через серйозний спад продажів, який не припиняється від 2016 року. Так, 2018-о була реалізована всього 51 тисяча спорткарів – це найгірший результат від 2009 року. При цьому показники перших трьох місяців 2019 року дещо ліпші, ймовірно, завдяки фейслифтингу.

Швидше за все, GM буде дуже уважно стежити за продажами Camaro і Ford Mustang протягом наступного року. Якщо модель покаже приріст продажів, то ймовірно її збережуть в лінійці концерну.

Нагадаємо, що оновлений Mustang стане найпотужнішою машиною Ford в історії марки. Таку потужність авто отримає вже в новій версії 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції