Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Nissan збільшує темпи впровадження гібридних приводів

У компанії намагаються підвищити кількість електрифікованих моделей за рахунок установки гібридного приводу.

Встановлені внутрішні терміни електрифікації модельного ряду змушують Nissan прискоритися і поповнювати модельну лінійку електричних версій моделей гібридами. Подробиць виробник поки не повідомляє.

"Альянс оцінює кращі технології, доступні у цьому сегменті для розширення гібридної програми",- повідомив AutoCar менеджер по просуванню продукту Уорік Дали (Warwick Daly).

Представник компанії Nissan зазначив, що до 2025 року вони очікують привести до електрифікації 35% модельного ряду. До 2020 року виробник планує 20% своїх продажів покласти на плагін-гібриди. І для покупця буде запропоновано досить обширний модельний ряд агрегатів: бензин, дизель, м'який гібридний привід, плагін-гібридний привід та електричний.

Основний акцент продовжить залишатися на моделі Leaf, але не меншу частку продажів покладуть на електричні SUV - Qashqai і Juke. Причому доопрацювання кросоверів буде йти повним ходом, оскільки у компанії побоюються відстати від ринку.

Нагадаємо, що в компанії Honda розповіли про найближчі плани на електрифікацію. Японський виробник планує протягом дванадцяти років підключити електрику до більшої частини своїх моделей.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції