Кросовер презентували у Франції.

Компанія Opel, яка почала активно розвиватися після переходу під крило концерну PSA, представила у французькому Нантре концепт електрокросовера GT X.

Компактний кросовер вийшов дуже технологічним та мінімалістичним, пише AutoNews.

На панелі є тільки кермо і величезний дисплей, за допомогою якого можна давати команди електроніці. На знімках видно, що компакт отримав замість дзеркал відеокамери, які передають зображення на екран. Крім того, деякими функціями електрокара можна керувати за допомогою голосу.

За розміром GT X схожий на Opel Corsa, але, оскільки це позашляховик, автомобіль вище і має помітно більші колеса. Електрокросовер був побудований на новій платформі бренду і з батареєю 50 кВтг такою ж, як і у нового Nissan Leaf.

Коли двері відкриваються, можна помітити, що у транспортного засобу немає середнього стовпа, що повинно забезпечити більше місця для пасажирів усередині автомобіля.

Серійна версія наразі не запланована, але GT X проливає світло на ідеї дизайнерів Opel і, ймовірно, на дизайн реальних майбутніх моделей.

Раніше згадувалося, що за два роки Volkswagen обіцяє створити 30 електрокарів і гібридів. При цьому, німці сфокусуються на китайському авторинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції