Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліцейських вчать літати на ховербайкові.

Поліція Дубая отримала перший серійний зразок ховербайка S3, який нагадує великий квадрокоптер з кріслом для людини. Тепер правоохоронців навчають користуватися ним.

Використовувати на вулицях апарат планують почати 2020 року, пише CNN.

Електричний ховербайк будуть використовувати на вулицях Дубая для швидкого реагування та доступу до важкодоступних районів міста.

Поки що основне завдання поліцейських — це навчитися користуватися літальним апаратом. Ідеальний кандидат у пілоти ховербайка повинен вміти керувати мотоциклом і дроном.

У найближчий місяць-два керівництво поліції ухвалить рішення про розширення парку літальних апаратів. Йдеться про будівництво додаткових 30 або 40 одиниць S3.

Разом з тим, існує думка, що ховербайки не практично використовувати поліцією, оскільки у них невеликий заряд акумулятора і сучасні технології не дозволяють значно його збільшити.

Літаючий електромотоцикл для поліції Hoversurf показав на виставці GITEX в 2017 році. Ховербайк оснащений батареями ємністю 12,3 кіловат-години і здатний працювати в режимі дрона до 40 хвилин без підзарядки. З пілотом S3 може літати повітрі до 25 хвилин.

Раніше згадувалося, що на Філіппінах винахідник створив дрон-авто, щоб уникати пробок. Авто піднімається на сім метрів в повітря.

ВідеоПобудував летюче авто, аби не стояти у заторах. Філіппінський винахідник показав одномісний дрон

Машина колишнього танцюриста Кікса Мендіоли – піднімається відносно невисоко – на сім метрів. Проте може летіти зі швидкістю 60км за годину з водієм вагою до 100 кг. Дрон-автомобіль обладнаний 16 моторчиками, що за словами розробника робить його безпечним. 

Побудував летюче авто, аби не стояти у заторах. Філіппінський винахідник показав одномісний дрон

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції