Renault припиняє виробництво популярної моделі для міста

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
1315
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Renault припиняє виробництво популярної моделі для міста

Фото: Associated Press

Їй на заміну прийде електрофікований автомобіль.

Компанія Renault ухвалила рішення припинити виробництво популярної міської моделі Twingo.

Про причини виведення Twingo з ринку в коментарі для L'Automobile розповів генеральний директор компанії Лука де Мео. За його словами, малолітражки з двигунами внутрішнього згорання зникнуть через європейські стандарти.

"Соромно відмовлятися від цього типу транспортних засобів, але маленькі машини, що працюють на згорянні, зникнуть через правила гри", — зазначив де Мео.

Зазначається, що останньою повинна стати поточна генерація моделі, а їй на заміну прийде електрифікований Renault 5. Насправді Renault 5 не буде новою моделлю. Це електрична версія вже знятого з виробництва авто, що відрізняється компактними розмірами і популярного на ринку США, де він був відомий, як "Le Car".

Renault Twingo, своєю чергою, незабаром буде виключено з модельного ряду французької марки, попри те, що торік автомобіль розійшовся тиражем у 43 тисячі екземплярів.

Також у плані компанії йшлося про те, що до 2025 року Renault представить 24 нові моделі. Половину з них становитимуть моделі сегментів C та D, а інші 10 будуть повністю електричними транспортними засобами.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1315
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація