У США назвали найбезпечнішу марку автомобіля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шість з восьми моделей отримали високу оцінку.

Американці з'ясували, яка марка автомобіля є найбезпечнішою.

Так, страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) провів власне дослідження та ухвалив рішення, що японська Mazda є найкращою в цьому напрямку.

Зазначається, що шість із восьми моделей Mazda, представлених на ринку США, отримали рейтинг Top Safety Pick+ . Наразі це кращий результат серед усіх марок, представлених у Північній Америці.

Аби визначити найкращого, проводяться фронтальний краш-тест з малою і частковою зоною перекриття з боку водія і пасажира, бічний краш-тест, оцінка міцності даху і підголівників, оцінка ефективності утримуючих пристроїв в випробуванні, що симулює реальне зіткнення, а також перевіряється ефективність головного освітлення і робота електронних систем запобігання зіткнень.

Від початку 2020 року рейтинг Top Safety Pick+ заслужили седан і хетчбек Mazda3, седан Mazda6, кросовери Mazda CX-9, Mazda CX-5 та Mazda CX-3.

Автомобілі Mazda показали відмінні результати не лише в краш-тестах, але й при оцінці превентивної безпеки, завдяки наявності в стандартній комплектації адаптивного головного освітлення і системи екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції