Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії відбулися успішні тести летючої машини

Автомобіль повністю безпілотний і працює на електриці.

У Токіо відбулися перші випробування безпілотної летючої машини NEC Corp.

Про це повідомляється на сайті Bloomberg з посиланням на представників марки.

Видання передає, що під час тестів шатл піднявся на висоту три метри, завис у повітрі на одну хвилину, а потім знову опустився на землю. Щоб уникнути будь-яких несподіванок випробувальний політ проходив у металевій клітці.

У перспективі авто планують почати використовувати для перевезення пасажирів Японією. У компанії вважають, що це дозволить серйозно розвантажити транспортну систему країни.

Крім створення безпілотних літаючих авто у NEC Corp планують будувати спеціальних станціій для посадки транспорту. Підприємство вже уклало договір з концерном Cartivator, який почне масове виробництво авто 2026 року.

Безпілотник - це "гелікоптер" з чотирма пропелерами для вертикального зльоту, потужним електричним мотором і акумуляторами.

Варто відзначити, що NEC Corp далеко не перша компанія, яка планує налагодити виробництво літаючих авто в Японії. Серед прямих конкурентів марки – Uber, Boeing і Kitty Hawk.

Летюче авто_2
Bloomberg

Раніше згадувалося, що в Німеччині готуються запустити сервіс бюджетного аеротаксі. Мюнхенська компанія представила робочий прототип.

Залиште свій коментар

Вибір редакції