Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Англії будуть штрафувати за увімкнений двигун на парковці

Нову міру боротьби з вихлопними газами поступово введуть по всій Британії.

Англійські власті планують ввести штрафні санкції у розмірі 25 доларів (20 фунтів стерлінгів) до тих водіїв, які не глушать двигун, стоячи на місці. Зараз цей захід підтримали тільки в Ноттінгемі, Норідже, Рідинзі та Лондоні. 

Такі покарання входять до програми, дотримуючись якої уряд намагається поліпшити якість повітря і знизити шкідливий вплив на навколишнє середовище. І це лише мала частина майбутніх нововведень.

У AutoCar відзначають, що найчастіше захоплюються холостими оборотами батьки, які привозять дітей до школи та садочків, що значно погіршує екологічну ситуацію в цих районах.

Представникам поліції буде дозволено робити зауваження водіям і якщо ті стануть відмовлятися від вимикання двигуна, то їм почнуть виписувати штрафні квитанції.

"З урахуванням цілеспрямованого підходу до скорочення забруднення у міських районах ми вітаємо акцент на скорочення непотрібного холостого ходу двигуна. Правильна процедура повинна полягати в тому, щоб співробітник поліції попросив водія вимкнути свій двигун, і якщо той відмовиться, йому буде винесено штраф. Двигуни на холостому ході можуть виробляти в два рази більше викидів, ніж в русі, а для водіїв це може означати більш високі рахунки за паливо", - повідомив глава дорожньої поліції політики RAC Микола Ліс (Nicholas Lyes).

Нагадаємо, що президент Америки розглядає можливість навпаки пом'якшити вимоги до викидів в атмосферу, щоб підтримувати нафтовий ринок і дати автовиробникам знизити витрати на розробку альтернативних джерел енергії.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції