Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вздовж магістралей встановлять SOS-станції

Спеціальні будки дозволятимуть екстрено викликати рятувальників та міститимуть аптечки екстреного призначення.

Міністерство регіонального розвитку та ЖКГ планують будування рятівних станцій, які розташуються вздовж трас та міститимуть засоби для екстреної допомоги. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook заступник голови Мінрегіона Лев Парцхаладзе.

"Питання безпеки - пріоритет №1. Адже, коли люди у дорозі, можуть статись непередбачувані надзвичайні випадки - аварія або поломка машини. Тому обладнання доріг спеціальними засобами екстреного зв’язку - це безпека і зручність виклику необхідної допомоги: поліції, швидкої медичної допомоги, евакуатора",- пише чиновник.

За його словами, на таких станціях будуть розміщені, окрім засобів зв’язку, аптечки екстреного призначення. Схожі SOS-станції існують у Європі вздовж великих магістралей і розташовані на відстані від 500 метрів до двох кілометрів. У міністерстві очікують, що у разі нещасного випадку, аварії чи поломки машини рятувальні служби прибудуть на місце в діапазоні від 30 хвилин до години.

"Ми аналізуємо зарубіжний досвід, зокрема європейський. Ідеальний варіант - так звані emergency-бокси, обладнані кнопками виклику допомоги (диспетчерської служби), спеціальними камерами, а також окремим боксом з першою лікарською допомогою", - розповів Парцхаладзе. 

Ми змінюємо життя людей на краще, тому оновлюємо ДБН, зокрема, вивчаємо можливість проектування на українських трасах...

Опубликовано Lev Partskhaladze Cреда, 1 августа 2018 г.

До того ж він додав, що Мінрегіону разом з Міністерством охорони здоров’я України та ДСНС України працює над реалізацією проекту створення Центрів безпеки в громадах. Вони об’єднають екстрені служби порятунку і матимуть єдиний диспетчерський центр для координації.

Нагадаємо, що на українських дорогах з’являться інтелектуальні пункти контролю ваги вантажного транспорту. На сайті світового банку вже розміщено тендер на встановлення таких систем. 

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції