Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Естонії запустили перший безпілотний автобус

Автомобіль створили студенти місцевого університету.

У столиці Естонії Таллінні запрацював безпілотний автобус, який створили студенти місцевого університету.

Про це повідомляється у сюжеті програми "Спецкор" каналу 2+2.

У відео йдеться, що наразі безпілотник курсує лише студмістечком естонського технологічного університету, але повністю автономно. На випадок небезпеки в автівці передбачена кнопка екстреної зупинки, а от керма чи місця для водія – немає взагалі.

Цікаво, що інноваційний транспорт створила група студентів-інженерів. Їхня розробка настільки сподобалась керівництву закладу, що в університеті виділили кошти на створення прототипу.

Деталі науковці замовили через Інтернет, а от програмне забезпечення розробили самі.

Така дивовижа уже зацікавила не лише керівництво, а й західних інвесторів. Так, зовсім скоро безпілотники можуть з’явитись і на інших вулицях Таллінна та й Європи.

Подробиці дивіться у сюжеті пограми "Спецкор".

ВідеоУ Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Безпілотні автобуси - це геть не фантастика, довели ділом студенти Таллінського технологічного університету. Дослідний зразок такого буса вже розвозить тамтешніх студентів, щоправда, поки лише студмістечком. Але молоді й амбітні вчені сподіваються, що вже незабаром така техніка курсуватиме вулицями всіх міст Естонії! Наш Дмитро Мороз, нагледівшись на те диво, переконує: такі автобуси цілком можуть помчати й автошляхами України!    

У Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Нагадаємо, що Ford тестує безпілотні мініроботи для доставки товарів. Перевізники Digit планують використовувати для доставки товарів під будинок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції