Українські винахідники побудували шалений всюдихід

Українські винахідники побудували шалений всюдихід

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські винахідники побудували шалений всюдихід

auto.ria.com

Старенький БРДМ перетворили у люксовий лімузин, який проїде будь-де.

Перед тим, як ви помандруєте на справжнє бездоріжжя, треба 100 разів подумати, а чи треба взагалі туди лізти і друге - мати правильну машину аби не застрягнути. І ось інженери з Києва  знайшли найкраще рішення цієї проблеми. Перед вами БРДМ 1979 року, який просто ідеально для цього підходить.

Чим саме дивує саморобний всюдихід розбиралися в ефірі програми “ДжеДаі” на телеканалі 2+2.

Хлопці впродовж довгого часу займаються ексклюзивною технікою і ось виникла ідея купити бойову одиницю і зробити з неї всюдихід, який може проїхати будь-де.

За основу обрали списаний БРДМ 2 – броньовану розвідувально-дозорну машину. Близько року тому вони придбали цю списану техніку. Щоб перетворити машину на “лімузин апокаліпсису” довелося витратити купу часу, грошей та нервів.

Перше з чого почали модифікацію – це збільшили салон. Оскільки спочатку у БРДМ 2 поміщалося всього 4 людини, а зараз 8. Друге – встановили освітлення, щоб можна було пересуватися дорогами загального користування. Ну і для безпеки збільшили вікна, щоб хоч щось бачити.

Якщо в оригінальній версії треба було в броньовик залазити через передню частину, підніматися на дах і вже далі якось вмощуватися, то тепер для комфорту є спеціальні дверцята.

Всередині тут все, як в лімузині - дивани, музика, ви можете навіть організувати романтичну вечерю з дівчиною. Якщо ж і цього вам буде замало, то можете запросити друзів і відірватися на повну на бездоріжжі, водночас при цьому міцно триматися.

Для того, щоб ця машина могла взагалі проїжджати будь-де, в неї є ще одна додаткова опція - чотири допоміжних колеса. Але і на цьому переваги цієї машини не закінчуються - БРДМ може навіть плавати.

Далі хлопці планують вдосконалити свого звіра, щоби влаштовувати на ньому адреналінові тури околицями столиці.

Столичні винахідники зібрали всюдихід

Столичні винахідники зібрали всюдихід

Нагадаємо, що у Великій Британії просто неба знайшли "кладовище" занедбаних Mercedes-Benz G-Class.

Наступна публікація