Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Безпілотники представлені у двох концептуальних виконаннях.

У Лас-Вегасі на виставці інновацій CES компанія Panasonic представила електричні безпілотники SPACe_C і SPACe_L. Авто побудовані на гнучкій платформі e_Torta, яка легко адаптується під різні кузова.

Фото концептів опублікувала медіаслужба Associated Press.

На знімках видно, що SPACe_C більше нагадує утилітарний громадський транспорт з чотирма сидіннями. У центрі салону також помітно розкладний столик, як у купе вагона поїзда.

Panasonic SPACe_C и SPACe_L_1
Associated Press
SPACe_C

Модель SPACe_L отримала більш незвичайний салон, який обладнаний величезним дисплеєм замість вікна. Також на стелі вбудований панорамний екран практично на весь дах. Салон безпілотника SPACe_L виконаний у преміальніших традиціях.

Panasonic SPACe_C и SPACe_L_3
Associated Press
SPACe_L

Прес-служба Panasonic повідомляє, що модульна база легко адаптується не тільки у пасажирське авто, але і у самохідні вантажівки.

Безпілотники планують використовувати у туристичній сфері для перевезень закритою територією або екскурсійними маршрутами. Також авто можуть використовувати для транспортування людей у межах району мегаполісу.

У сфері вантажоперевезень безпілотники на базі e_Torta зможуть транспортувати вантажі без водія, при цьому платформа дозволяє перевозити і непродовольчі товари, і їжу.

e_Torta
Panasonic

Раніше згадувалося, що Daimler інвестує 500 мільйонів євро у безпілотні вантажівки. Компанія вже розробила автопілот другого покоління.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції