Перейти до змісту
Volkswagen презентував потужну версію Golf GTI

Її максимальна швидкість становить 250 км/год.

Компанія Volkswagen презентувала більш продуктивну версію хетчбека – Golf GTI Clubsport.

Зазначимо, що модифікація Volkswagen Golf GTI нового покоління дебютувала в лютому нинішнього року. В її оснащенні 2,0-літровий турбо-агрегат EA888 TSI потужністю 245 к.с. і 370 Нм крутного моменту.

У виконанні Volkswagen Golf GTI Clubsport той самий 2,0-літровий турбо-мотор у 300 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Автомобілю залишили передній привід і поліпшили систему Vehicle Dynamics Manager, яка навчилася задіяти електромеханічне блокування диференціала.

Volkswagen Golf GTI

Першу "сотню" версія Golf GTI Clubsport набирає менше, ніж за 6 секунд, а її максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год.

Volkswagen Golf GTI Clubsport отримав налаштоване шасі, зменшений на 15 мм дорожній просвіт і збільшений позитивний розвал передньої осі. Водночас адаптивна підвіска DCC здатна враховувати стан дорожнього полотна і поточну ситуацію. Для водія є кілька режимів, включаючи новий профіль Special, який був спеціально створений для їзди трасою Нюрбургринг.

Volkswagen Golf GTI, салон

Зовнішній вигляд версії Volkswagen Golf GTI Clubsport відрізняється від стандартного виконання GTI модернізованою решіткою радіатора, більшими 18-дюймовими колісними дисками "в базі" і іншим заднім дифузором. Вартість "зарядженої" новинки поки не називається.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин