Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Втому водіїв прирівняли до стану сп'яніння

За статистикою, кожен шостий водій засинає за кермом

Експерти британської фірми SmartWitness, виробника систем безпеки для транспортних засобів, провели опитування серед водіїв, з'ясувавши, що 17% водіїв засинали за кермом, а 42% учасників зізналися в управлінні автомобілем в стані дрімоти.

Незважаючи на знижену увагу, велика частина водіїв продовжує керувати автомобілем, представляючи небезпеку для інших учасників дорожнього руху. Майже половина опитаних 47% визнали, що вони у стані стомлення є джерелом небезпеки для себе та інших.

Майже всі, хто зізнався в управлінні автомобілем в стані втоми, точніше 89% з них, зазначили, що їм доводилося сідати за кермо в такому стані по роботі або для термінових домашніх справ. 49% сказали, що зупиняються, щоб відпочити і поспати, якщо втомилися.

Велика частина сонних водіїв намагається справитися з сонливістю простими способами: 48% з них відкривають вікно, а 37% випивають міцної кави.

"Стомлення є одним з самих страшних убивць на дорогах, і нам необхідно набагато більше, щоб підвищити поінформованість у цій серйозній загрозі безпеці дорожнього руху", - говорить директор SmartWitness Підлогу Сайн (Paul Singh).

Керівник компанії впевнений, що роботодавці, які змушують водіїв дотримуватися графіка поставок, ігноруючи стомлення, зобов'язані розуміти, що це приносить більшу небезпеку, ніж водіння у п'яному вигляді або розмови по мобільному телефону за кермом.

"Свідомо роботодавці повинні вводити нові технології, які допоможуть їх стомленим співробітникам за кермом уникати небезпеки", - упевнений Сайн.

Нагадаємо, що недавно в Європі повідомили про обов'язкове встановлення систем безпеки в нові автомобілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції