5 трилерів, від яких холоне кров

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
5 трилерів, від яких холоне кров

ТСН.ua

Якщо ви вирішили полоскотати собі нерви, на полицях книгарень знайдуться книжки, що добре у цьому допоможуть.

Коли настає ніч, хочеться вмоститися у якомусь затишному кутку з історією, що змусила би трошки "побоятися". Я маю для вас декілька, але попереджаю, після цих трилерів доведеться дочекатися ранку, щоб вийти з кімнати.

"ХІРУРГ", ТЕСС ҐЕРРІТСЕН

Клуб сімейного дозвілля

Уночі, коли позасинало все живе, він прокрадається до будинків, де сплять, нічого не підозрюючи, самотні жінки, які вже через декілька хвилин стануть жертвами його кривавих злочинів. На ранок усі газети Бостона сповістять про чергові моторошні вбивства так званого Хірурга, розслідування яких розпочнуть Томас і Джейн. Час спливає, а вони не знають про нового маніяка нічого, окрім того, що його дії дуже нагадують поведінку ще одного вбивці, який загинув два роки тому. Хірург не лише наслідує його, але й знає про такі речі, які ніколи не обговорювалися у ЗМІ чи деінде. І йому також відомо про Кетрін, від руки якої загинув той перший душогуб. І, здається, що жінка також потрапила до списку жертв, який стрімко скорочується.

У продажу також є друга частина під назвою "Асистент".

"ГАННІБАЛ", ТОМАС ХАРРІС

ТСН.ua

Вісім років знадобилося, щоб узяти слід Ганнібала Лектора — надзвичайно розумного та жорстокого маніяка, який зміг втекти з ізолятора та знову взявся чикрижити людей. Однак цього разу полювання на нього розпочали не лише спецагенти ФБР, а й найперша жертва людоїда, якій свого часу вдалося врятуватися. Жінка прагне помсти, проте навіть не здогадується, що жертві дуже рідко випадає самій стати мисливцем. Хоча, хто знає, може й дійсно час доктора Лектора вже минув?

Ящо ви не дивилися однойменного фільму або не читали попередньої частини циклу про Ганнібала, вас зможуть вразити описи деяких вбивств — наприклад, момент, коли зухвалий канібал поїдатиме свіженький підсмажений мозок на очах у його, все ще живого, власника.

"САД МЕТЕЛИКІВ", ДОТ ГАТЧІНСОН

ТСН.ua

Одного разу до поліцейського відділку приходять дві дівчини та повідомляють, що втекли від якогось психа, що викрадав 16-річних дівчат, набивав їм татуювання у вигляді крил метелика, та тримав у полоні, де знущався та ґвалтував. Але коли дівчатам виповнювався 21 рік або якщо якась з них вагітніла, того ж дня вони зникали назавжди. І водночас новим експонатом поповнювалася колекція інших метеликів — мертвих, залитих смолою, що їх Садівник любив не менше за живих та зберігав у окремому місці. Поліція вже почала розслідування, однак під підозрою опиняється ще й одна з дівчат-втікачок. Чим далі просуваються детективи, тим більш стає зрозуміло, що вона теж має чимало дивних секретів.

"КЛАДОВИЩЕ ДОМАШНІХ ТВАРИН", СТІВЕН КІНГ

Клуб сімейного дозвілля

Кажуть, що містер Кінг певний час не хотів віддавати до друку рукопис "Кладовища", оскільки сам вважав його занадто страшним. Але, на щастя усіх поціновувачів хоррорів, змінив думку. Сюжет, на перший погляд, банальний — щаслива родина з двома дітьми переїжджає до старого гарного будинку, у якому планує жити довго та щасливо.

Їх зовсім не турбує розташоване неподалік індійське кладовище, що, за словами місцевих, має особливу давню та не дуже добру силу, поки туди не доведеться піти, оскільки під колеса вантажівки на трасі потрапить улюбленець дітей — кіт Черч. Батько поховає його з почестями, а вже наступного ранку той повернеться. Щоправда буде якимось дивним, злим та від нього смердітиме. Однак пізніше новою жертвою траси стане ще один з членів родини. І тоді батько вирішить повернути його завдяки тому самому цвинтару. Але з потойбічними силами гратися не варто — і люди скоро це зрозуміють.

"БУДИНОК ТІНЕЙ", МЕДЕЛІН РУ

Клуб сімейного дозвілля

Це початок циклу, над яким авторка пообіцяла працювати найближчими роками. Моторошна містична історія, що починається у день, коли 16-річна Луїза зустрічає загадкову стару жінку. Дівчина щойно втекла зі школи, в якій її вважали дивакуватою, оскільки вона завжди відрізнялася від своїх однолітків. І ось нова знайома пропонує влаштувати Луїзу до пансіону. Та погоджується і потрапляє до будинку — старого, порожнього та трохи страхітливого. Однак в ньому працюють декілька дуже цікавих і різних людей. Та ось одного разу Лу помічає, що відвідувачі пансіону кудись безслідно зникають. Вона починає цікавитися тим, що відбувається, та дізнається про страшні речі. Налякана дівчина прагне назавжди покінчити з цим і вирішує залишити пансіон, однак згодом розуміє, що це неможливо, бо той нікого ніколи не відпускає.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Наступна публікація