Що Таро пророкують Бранджеліні

Карти Таро пророкують нелегкий період у стосунках Джолі і Пітта – вони однозначно переглянуть свої стосунки.

Людство завжди хотіло зазирнути у майбутнє і для цього вигадувало різні способи.

Таро належить до однієї із найдавніших систем ворожіння. Існує кілька систем Таро, кожна з яких має свій набір колод. Найпопулярнішою і найвідомішою є англійська система и її колода Райдера-Уейта. Ця колода розпочала свій шлях світом у 1910 році і стала основою для безлічі інших колод. Одні колоди начебто добре відповідають на побутові та фінансові питання, інші - на запитання, пов'язані із любов'ю та почуттями. У мене є понад 13 колод, але найчастіше я використовую Tarot of the Secret Forest та The Wild Unknown Tarot, яку ще називають найпопулярнішою колодою Instagram.

Таро - це не магія, Таро - це щось середнє між психологією, математикою і міфологією.

Ворожіння на Таро схоже на шлях із точки А до точки В. Карти не показують майбутнє, вони лише демонструють найімовірніший розвиток подій. Чи йти цим шляхом, або ж змінити його – залежить від самих людей. Щодня ми десятки разів робимо вибір - піти кудись, сказати чи зробити щось. І саме ці рішення і творять нашу реальність і наше майбутнє.

Від ворожіння на Таро не варто очікувати однозначних відповідей і що ворожка, яка робитиме розклад, скаже, як вам діяти та який вибір зробити. Найбільш оптимальний час, на який варто ворожити - п'ять-шість місяців.

Тепер спробуємо уявити, що на прийом до таролога (а саме так варто називати тих, хто ворожить на Таро), прийшли відомі голлівудські актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт, які, за повідомленнями ЗМІ, ось-ось розлучаться.

Існує чимало розкладів для карт Таро. Скористаємося чи не найпопулярнішим під назвою "Кельтський хрест", дещо модифікований автором за час десятирічної практики.

В основу розкладу я кладу дві карти. Їх називають сигніфікаторами, які уособлюватимуть зіркову пару. Найчастіше сигніфікатори обирають із так званих придворних карт, що схожі на традиційних карткових короля, королеву та валета. Щоправда, у Таро трішки більше варіантів. Під час вибору враховуємо і астрологічні знаки Джолі та Пітта, особливості зовнішності та поведінки, словом, інформацію, яка є у відкритих джерелах. Я зупиняю вибір на Королі жезлів і Королеві кубків.

Добряче тасую колоду і концентруюся на запитанні: "Що чекає на Анджеліну Джолі та Бреда Пітта у найближчі півроку?". Від того, наскільки конкретним буде запитання, залежить те, наскільки конкретною буде відповідь карт. Якби я "розпливчато" запитала, що чекає Джолі на любовному фронті, то і відповідь Таро було б такою ж нечіткою.

Отже, який наймовірніший варіант розвитку подій у найближчі п'ять-шість місяців для Бранджеліни пропонує Таро?

В основі маємо те, що і для Джолі, і для Пітта надзвичайно важливими є відчуття дому, сімейного затишку, дітей та тепла. Карти кажуть, що для Пітта Джолі перестала бути тією дикою завойовницею, пристрасною красунею-жінкою, яка дуже його приваблювала у минулому. І це одна з тих причин, чому їхні стосунки втратили "вогник". Проте у наступні півроку Таро не бачить кардинального розриву – у розкладі не випали карти, які б чітко говорили про розлучення.

Тож пара або передумає розлучатися, або процес розлучення затягнеться. Наступні кілька місяців для пари сфера сексу і фінансів будуть сповнені бурхливими емоціями, бо маємо два тузи - жезлів та пентаклів. Але чимало жезлів у розкладі перевернуті, що свідчить про неможливість руху і дій в одному напрямку, разом у якості сім'ї.

Крім того, у розкладі з'являється і карта, що позначає пристрасну та енергійну жінку. Тому не виключено, що чутки, ніби Бред Пітт захопився французькою акторкою Маріон Котійяр, можуть бути небезпідставними. Проте Таро не демонструє карт, які б говорили про зраду.

Кінцева карта у розкладі досить сумна – Вісімка кубків. Вона говорить про розчарування, перехідний період, невпевненість у завтрашньому дні, втрату, усвідомлення того, що партнер не ідеальний. Матеріальні блага і сім'я вже не приноситимуть спокою і задоволення, тому не виключено, що Джолі і Пітт кинуться шукати власну духовність.

Також останню карту можна трактувати як "допомогу від блондинки", тому ймовірно, що колишня дружина Бреда Пітта, Дженніфер Еністон, теж включиться у боротьбу за його серце і гаманець.

Таро - це не істина в останній інстанції. Розклад на Таро - це наче фотографія моменту, ми робимо певні дії, щось плануємо, робимо висновки і ось уже розклад і ймовірне майбутнє змінюються, бо "дорога твориться під ногами того, хто йде". Тому доля Джолі та Пітта - тільки у їхніх руках.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Наступна публікація