Грейпфрут і молодість

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Грейпфрут сповільнює старіння за рахунок декількох механізмів - з'їдайте хоча би дольку на день.

Ми, люди, настільки пов'язані з природою, наше здоров'я - з продуктами, створених нею, що ігнорування, заміна свіжої рослинної їжі на перероблену (фаст-фуд, випічка, смажене, копчене, солодкі напої і т.п.) є причиною найгірших наслідків: прискореного старіння, запалень, хронічних хвороб, мутацій, передчасної смерті.

Це була коротка, але правдива "страшилка" для тих, хто на звичайні поради мало реагує:)

Отже, грейпфрут.

Багато жінок десь чули, що він допомагає схуднути. Мабуть. Якщо його збирати на плантаціях, то ефект справді буде помітним.

А якщо серйозно, то грейпфрут сповільнює старіння за рахунок декількох механізмів.

✅ Активізує процес аутофагії (самоперетравлювання), тобто переробки клітинами власного "сміття", "відходів", які при надмірному накопиченні призводять до їхньої загибелі.

✅ Сприяє сповільненню циркадних ритмів і старіння, тобто омолоджує роботу "внутрішнього годинника", порушення роботи якого пов'язане з цілою низкою хвороб старості.

✅ Це відбувається за рахунок речовини, яка присутня у грейпфрутах і має сексуальну назву - спермідин.

✅ У молодому, здоровому організмі спермідин міститься в достатніх кількостях і його концентрація різко зростають в період росту та відновлення тканин, наприклад, при регенерації печінки.

✅ При старінні вміст спермідину зменшується.

✅ Спермідин сприяє стабілізації ДНК і знижує ризик розвитку мутацій.

✅ Грейпфрут допомагає покращенню пам'яті, сповільнює відкладення особливого амілоїдного білка у клітинах мозку, який з'являється при хворобі Альцгеймера (старечій деменції).

✅ Вживання грейпфруту є профілактикою хвороб серця та судин, запальних процесів в організмі; а також онкологічних захворювань.

✅ Їсти грейпфрут бажано не очищуючи від плівок та білої пухкої м'якоті, яка є під шкіркою, оскільки вміст спермідину і нарінгеніну (другого цінного компонента цього фрукта) там також значний.

Так, їсти майже цілий грейпфрут це трохи гірко, але поєднавши його з іншими компонентами (ягодами, йогуртом, ложечкою натурального свіжого меду), можна отримати незвичний смачний і дуже цінний еліксир молодості.

Порада: купіть грейпфрут і щодня з'їдайте хоча б дольку, так гарантовано щодня протягом тижня будете робити свою їжу здоровішою.

Нехай ваш день буде чудовим, життя - це чудо!

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції