Як віддалити старість

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше ми старіємо після тривалих застіль, бо святкова їжа блокує "саморемонт" клітин. 

Якщо хоча б три дні ми їли багато м'ясної, жирної їжі, солодощів, приміром, як на Великдень, це не минає безслідно для нашого здоров'я.

Запалення, "поломки" в клітинах, блокування механізмів самоочищення клітин, активація процесів старіння. І мова не лише про зморшки і хиріння, але й про різноманітні приховані запалення та хвороби.

Але ми можемо це зупинити.

Один із науково доведених фактів – зменшення тваринного білка в раціоні сприяє збереженню молодості та здоров'я.

Тому починаючи із 40 років рекомендується тваринний білок замінювати на рослинний (бобові, гриби, соя). Ні, не повністю перейти на рослинний, а значно зменшити: 2-3 рази на тиждень замість щоденного вживання.

Найбільші обмеження мають бути накладені на червоне м'ясо (яловичина, телятина, баранина, свинина і т.п.). Певні амінокислоти, які в ньому є, блокують процеси "саморемонту" клітин, ушкодження накопичуються, і клітини (а з них складаються органи та системи) починають хворіти, прискорено старіти, в них відбуваються мутації, які можуть дати початок онкозахворюванням, або клітини гинуть, не витримавши такого життя.

Аби більш докладно дізнатися про те, які продукти пришвидшують старіння, а які його віддаляють – дивіться мій відеоблог.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції