Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роман Сергія Жадана "Депеш Мод" вийшов у Болгарії

У продажу книжка з’явиться 2 квітня.

Культовий роман Сергія Жадана "Депеш Мод" вийшов друком у болгарському видавництві "Парадокс" (Paradox). Про це повідомляє PEN Ukraine.

Переклала текст Райна Камберова, проілюструвала болгарське видання Інна Павлова. 

"Нове поповнення каталогу Paradox переносить читача в українські простори, в унікальну епоху пробудження. Час усвідомлення, бунту та ідей змін, що знайшов відображення у музичних течіях, літературі та більш вільній поведінці, — безсумнівно, зберігають у пам’яті навіть ті покоління, які тільки чули про нього", — зазначають у видавництві.

роман Сергія Жадана "Депеш Мод" "Парадокс" (Paradox) Болгарія
pen.org.ua

Нагадаємо, що роман Сергія Жадана "Депеш мод" вперше був опублікований у журналі "Березіль" 2004 року. Цьогоріч він вийшов окремою книжкою у видавництві "Фоліо".

На сьогодні роман перекладений англійською, німецькою, італійською, шведською, литовською, угорською, польською, білоруською та російською мовами.

Нагадаємо, видання The New York Times Book Review вніс збірку вибраних віршів Сергія Жадана до списку рекомендованих книжок цього року. 

ВідеоНа 20-й національній премії "Книжка року" відзначили найкращі книги українських видавців

Книга "Філософія свободи" отримала гран-прі цьогорічної премії "Книжка року". Її автора Мирослава Поповича не стало рік тому. Переможців десятків різноманітних номінацій оголошували на врочистій церемонії. 

На 20-й національній премії "Книжка року" відзначили найкращі книги українських видавців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції